Kolm valikut siseviimistluseks

Seileri Kvartali kodud on valgusküllased ja helged. Sisearhitekt Aet Sander on saanud inspiratsiooni Pärnu linna üldisest kuvandist - suvi, puhkus, meri, rand. Et Sinu kodu saaks särada Sinu moodi, on pakutavad siseviimistlusmaterjalid heledates ja neutraalsetes toonides.

Viimistluspakettide Liivakarva ja Tuulehall valikud on arvestatud korteri hinna sisse. Lisatasu eest on võimalik valida julgema karakteriga Premium pakett (lisatasu sõltub korteri suurusest).

Tutvu interjööri valikutega siin:

Liivakarva ja tuulehall

Oleme loonud kaks standardviimistluse paketti. Mõlemad paketid on kombineeritud erinevatest materjalidest ja viimistlusest ning sobivad hästi lõuendiks, millele saab luua igaüks enda näoga kodu.

Liivakarva pakett on Sinule, kui eelistad soojema ja rahulikuma varjundiga toone. Paketis on põhitooniks beež ja see moodustab mõnusa terviku koos naturaalse tamme klassikalise värvitooniga.

Tuulehall pakett on Sinule, kui eelistad põhjamaisema disaini varjundeid. Paketis on põhitooniks hall ning põrandad ja siseuksed on valgendatud tamme toonis, luues karge ja neutraalse tausta igale sisustusideele.

Elutuba
Vannituba

Premium*

Premium paketi on loonud sisearhitekt Aet Sander.

Paketis kasutatud materjalide kombinatsiooni loomisel on sisearhitekt saanud inspiratsiooni Pärnu linna üldisest kuvandist - suvi, puhkus, meri, rand.

Pakett on julge karakteriga, milles on leitud ideaalne tasakaal moodsa disaini ja ajatu klassika vahel.

* Premium pakett on lisatasu eest (lisatasu sõltub korteri suurusest).

Elutuba
Vannituba

Funktsionaalne kodu ja helge interjöör, et Sinu kodu saaks särada Sinu moodi.

Oled huvitatud?
Võta ühendust!

Seileri Kvartalit arendab ja ehituskvaliteedi tagab Eesti elamuarendusturul ligi 20-aastase kogemusega ehitusettevõte Nordecon AS.
Email again:

Kasutame isikuandmeid päringule vastamiseks. Me ei edasta isikuandmeid kolmandetele osapooltele ega lisa neid reklaami eesmärgiga andmebaasidesse.

Tutvu Nordeconi privaatsuspoliitikaga.

Täname!

Võtame Teiega peagi ühendust!